Cokols 900 x 400 x 100
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 899 |
| Augstums (mm) | 399 |
| Modelis | Bāzes stabilizācijas profils |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 900 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 947 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 212 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 102 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.207 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
