Cokols, univers, 100x1050x205
| Svars (neto) | 5.399 |
| ETIM klase | EC000721 Pamatne/pamatelements (korpuss/skapis) |
| Modelis | Pamatnes starpplāksne |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1050 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Platums | 1050 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 139.75 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
