Cokols, univers, 100x1300x205
| Garums (mm) | 11.5 |
| Platums (mm) | 22 |
| Augstums (mm) | 134 |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1300 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Platums | 1300 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1360 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 6.82 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1360 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.82 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1040 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 155 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
