Cokols, univers, 200x1050x205
| Garums (mm) | 205 |
| Platums (mm) | 1050 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1050 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Platums | 1050 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 9.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 215.392 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
