Cokols, univers, 200x300x205
| Svars (neto) | 3.554 |
| ETIM klase | EC000721 Pamatne/pamatelements (korpuss/skapis) |
| Modelis | Pamatnes starpplāksne |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 300 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1360 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 188.7 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
