Cokols, univers, 200x800x160
| Garums (mm) | 161 |
| Platums (mm) | 200 |
| Augstums (mm) | 800 |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 800 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 800 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 850 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 850 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
