Cokols, Univers, H100 1050×400 mm
| Garums (mm) | 400 |
| Platums (mm) | 1050 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Modelis | Pamatne pabeigta |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9005 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1050 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 400 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots kabeļu plāksterim | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 1050 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
