Cokols, Univers, H200 1050×275 mm
| Garums (mm) | 275 |
| Platums (mm) | 1050 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9005 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1050 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 1050 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 275 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1082 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 212 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 58 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 10.42 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 16 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
