Cokols, univers, IP54, SCI, 100x1100x600 mm
| Modelis | Pamatnes starpplāksne |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7035 |
| Maksimālā kravnesība | 600 kg |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 1100 mm |
| Piemērots aerācijai/deaerācijai | Nē |
| Piemērots kabeļu plāksterim | Jā |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Platums | 1100 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
