CU kopne, universN, 20x5mm, 5 lauki, 60mm kopņu sistēmai
| Garums (mm) | 1246 |
| Platums (mm) | 20 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Nominālā strāva | 315 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Garums | 1246.5 mm |
| Platums | 1250 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
