CU kopne, universN, 30x10mm, 4 lauki, 60mm kopņu sistēmai
| Garums (mm) | 10 |
| Platums (mm) | 995 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Nominālā strāva | 630 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
