CU kopne, universN, 30x5mm, 5 lauki, 60mm kopņu sistēmai
| Garums (mm) | 5 |
| Platums (mm) | 1246 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Nominālā strāva | 400 A |
| Garums | 1246.5 mm |
| Platums | 1246 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
