CU kopne, universN, 40x10mm, NH1-3, (3 gab.)
| Garums (mm) | 10 |
| Platums (mm) | 495 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Nominālā strāva | 800 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
