Darba stundu skaitītājs
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Skaitīšanas laukums | 99999 h |
| Atiestatīšanas funkcija | Atiestatīt spiedpogu |
| Darbības indikācija | Jā |
| Ciparu skaits | 6 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Frekvences ieejas spriegums | 50 Hz |
| Frekvences ieejas spriegums | 50 Hz |
| Precizitāte dienā | 360 s |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Priekšējās plāksnes platums | 35 mm |
| Priekšējās plāksnes augstums | 90 mm |
| Diametra paneļa atvēršana | 45 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.097 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 98 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.099 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 214 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.152 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 170.648 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
