Datu ligzda cat 6, 2xRJ46
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 45 |
| Virsmas montāža | Jā |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Kanālu uzstādīšana | Jā |
| Grīdas kaste / grīdas montāža | Nē |
| Piemērots savienotāju skaitam | 2 |
| Kategorija | 6 |
| Ekranēti autobusi | Jā |
| Ekranēts korpuss | Jā |
| Ar vietu uzlīmē | Nē |
| Saderīgs ar trešo pušu vākiem | Jā |
| Montāžas metodes ekranēšanas savienojums | Klips |
| Izejas virziens | Slīpi |
| Ar putekļu vāku | Nē |
| Ar spaiļu rezistoru | Nē |
| Mehāniskā kodēšana | Jā |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 71 mm |
| Ierīces dziļums | 40 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.148 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 120 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
