Dekoratīvais kabeļu ievadu nosegs, Univers, 195x1300x155mm
| Garums (mm) | 153 |
| Platums (mm) | 1250 |
| Augstums (mm) | 193 |
| Augstums | 195 mm |
| Platums | 1300 mm |
| Garums | 155 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
