Diferenciālais relejs 0.03-10A ar laika aizturi
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 52.5 |
| Augstums (mm) | 118 |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 30 A |
| Maksimālais strāvas ieslēgšanas aizkaves laiks | 5000 ms |
| Regulējama aizkave | Jā |
| nominālais darba spriegums Ue | 230 V |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.245 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.245 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 243.8 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |