Dimmeris 1 kanāls 300 W
| Garums (mm) | 71 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Izeju skaits | 1 |
| Izejas jauda | 300 W |
| Izejas jauda | 300 W |
| Piemērots jaudas palielinājums | Nē |
| Kravas veids | Universāls |
| Maksimālā vadības strāva | 4 mA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 60 W |
| Spriegums | 30 V |
| Spriegums | 30 V |
| Iespējama paralēla apkalpošana | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 117 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.255 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 242 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.237 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1118 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 172.688 |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |
