Dimmeris 1 kanāls 600 W
| Svars (neto) | 0.224 |
| ETIM klase | EC001094 Kopņu sistēmas aptumšošanas izpildmehānisms |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Apakšstacijas ieeja | Nē |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Izeju skaits | 1 |
| Izejas jauda | 600 W |
| Izejas jauda | 600 W |
| Piemērots jaudas palielinājums | Nē |
| Kravas veids | Universāls |
| Maksimālā vadības strāva | 4 mA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 120 W |
| Spriegums | 30 V |
| Spriegums | 30 V |
| Iespējama paralēla apkalpošana | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.224 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.261 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 249 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.606 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1146 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 181.544 |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
