Dimmeris 2 kanāli 300 W SYST PARAL
| Svars (neto) | 0.77 |
| ETIM klase | EC001094 Kopņu sistēmas aptumšošanas izpildmehānisms |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Citas kopņu sistēmas | Nav |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Modelis | Vadības modulis |
| Montāžas metode | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Apakšstacijas ieeja | Nē |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Izeju skaits | 2 |
| Izejas jauda | 5 W |
| Izejas jauda | 300 W |
| Piemērots jaudas palielinājums | Nē |
| Kravas veids | Universāls |
| Maksimālā vadības strāva | 2600 mA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 120 W |
| Spriegums | 30 V |
| Spriegums | 30 V |
| Iespējama paralēla apkalpošana | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 71 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 63 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.77 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 119 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 367 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 242 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.624 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1118 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 205.976 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |