Dimmeris 3 kanāli 300 W
| Garums (mm) | 152 |
| Platums (mm) | 97 |
| Augstums (mm) | 79 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Citas kopņu sistēmas | Nav |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Modelis | Vadības modulis |
| Montāžas metode | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Izeju skaits | 3 |
| Izejas jauda | 900 W |
| Izejas jauda | 900 W |
| Piemērots jaudas palielinājums | Nē |
| Kravas veids | Universāls |
| Maksimālā vadības strāva | 4 mA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 210 W |
| Spriegums | 30 V |
| Spriegums | 30 V |
| Iespējama paralēla apkalpošana | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.396 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.4 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.225 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 148.4 |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |