Dimmeris 500W RLC, CFL, LED
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Montāžas izkārtojums | Pamatelements |
| Darbības metode | Pagrieziena/spiedpoga |
| Aptumšošanas fāzes ieslēgšana | Jā |
| Aptumšošanas fāzes izslēgšana | Jā |
| Sērijveida dimmeris | Jā |
| Kravas veids | Universāls |
| Gaismas vērtību atmiņa | Jā |
| Piemērojams ar pogu | Jā |
| Piemērojams ar pārraides pogu | Nē |
| Piemērojams ar infrasarkano staru pogu | Nē |
| Montāžas metode | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar nagu |
| Materiāls | Plastmasas |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Virsmas apdare | Mets |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9001 |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Vadības spriegums | 195.5 V |
| Vadības spriegums | 253 V |
| Savienojuma veids | Skrūvējams spailis |
| Kodola šķērsgriezums | 1.5 mm² |
| Kodola šķērsgriezums | 6 mm² |
| Ierīces platums | 35 mm |
| Ierīces augstums | 85 mm |
| Ierīces dziļums | 62 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.15 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.65 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1070 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 206.6 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |