Dimmeris, vadāms, 1000W RLC
| Garums (mm) | 98 |
| Platums (mm) | 87.5 |
| Augstums (mm) | 84 |
| Darbības metode | Cits |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 5 |
| Aptumšošanas fāzes ieslēgšana | Jā |
| Aptumšošanas fāzes izslēgšana | Jā |
| Sērijveida dimmeris | Jā |
| Kravas veids | Universāls |
| Gaismas vērtību atmiņa | Jā |
| Piemērojams ar pogu | Jā |
| Piemērojams ar pārraides pogu | Nē |
| Piemērojams ar infrasarkano staru pogu | Nē |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas apdare | Mets |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7035 |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 50 Hz |
| Vadības spriegums | 230 V |
| Vadības spriegums | 230 V |
| Kodola šķērsgriezums | 1 mm² |
| Kodola šķērsgriezums | 6 mm² |
| Ierīces platums | 88.5 mm |
| Ierīces augstums | 85 mm |
| Ierīces dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.314 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.355 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.905 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 236.72 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |