DIN sliede, universZ, 35x248x7,5mm, tērauds
| Garums (mm) | 250 |
| Platums (mm) | 36 |
| Augstums (mm) | 15 |
| Urbuma attālums centriski | 240 mm |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Garums | 7.5 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 30 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 305 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.68 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3780 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1060 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
