DIN sliede, Volta
| Garums (mm) | 10 |
| Platums (mm) | 280 |
| Augstums (mm) | 35 |
| Urbuma attālums centriski | 255 mm |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Garums | 10 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.092 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 267 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 54 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.92 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
