Divpusējā kontaktligzdu kolonna 2,3m, vads – 5m, balta
| Diametrs (mm) | 80 |
| Garums (mm) | 80 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 2300 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Pīlāra forma | Ovāls |
| Modelis | Divpusējs |
| Iepriekš savienots | Jā |
| Regulējams | Nē |
| Kolonnas augstums | 2300 mm |
| Kolonnas augstums | 2300 mm |
| Kolonnas dziļums | 130 mm |
| Kolonnas platums | 80 mm |
| Diametrs | 80 mm |
| Izmantojamo vāku skaits | 2 |
| Vāka platums | 45 mm |
| Vāka dziļums | 30 mm |
| Stiprinājuma veids | Statīvs (pamatne) |
| Vietas mainīgais | Jā |
| Piemērots griestu montāžai | Nē |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Kabeļa ieeja | Virsū |
| Caurlaidīgs profils | Jā |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Alumīnijs |
| Materiālu kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Cits |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Mitrs lakots |
| Krāsu kolonna | Balts |
| RAL skaitļa kolonna | 9010 |
| Materiāla vāks | Alumīnijs |
| Materiāla kvalitātes segums | Cits |
| Materiāls bez halogēna | Jā |
| Vāka virsma | Mitrs lakots |
| Krāsains vāciņš | Balts |
| RAL numura vāciņš | 9010 |
| Starpsienu skaits | 2 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 1.5 mm² |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2750 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 13.089 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2810 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 995 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 334.136 |
| Mārketinga brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Galvenā ķēdes shēma (.pdf) | Lejupielādēt šeit |
| Galvenā ķēdes shēma (.dwg) | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |