Dokumentu turētājs, plastmasa, DIN A4
| Garums (mm) | 32 |
| Platums (mm) | 264 |
| Augstums (mm) | 237 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 264 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Pašlīmējoša montāža | Jā |
| Augstums | 237 mm |
| Platums | 264 mm |
| Dziļums | 32 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 33 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 237 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 264 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.206 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 375 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.16 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 470 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 285 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.88 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 675 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 118.12 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
