Domovea serveris Easy
| Garums (mm) | 67 |
| Platums (mm) | 106 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Citas kopņu sistēmas | Nav |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Modelis | Cits |
| Montāžas metode | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Kanālu skaits | 1 |
| Maksimālais ierīču skaits kanālā | 500 |
| Aizsardzība pret demontāžu | Nē |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Atjaunināms | Jā |
| Darba spriegums | 24 V |
| Darba spriegums | 24 V |
| Sprieguma tips | DC |
| Enerģijas patēriņš | 10 W |
| Protokols | TCP/IP |
| Atkarīgs no pakalpojumu sniedzēja | Nē |
| Vizualizācija | Jā |
| Tīmekļa serveris | Jā |
| Radio interfeiss | Nē |
| IR interfeiss | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.355 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.052 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 192.248 |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
