Drošības transform. 12V/5,25A O. 24V/2,63A
| Garums (mm) | 74 |
| Platums (mm) | 107 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Primārais spriegums | 230 V |
| Sekundārais spriegums 1 | 12 V |
| Sekundārais spriegums 2 | 24 V |
| Sekundārā strāvas stiprums 1 | 5.25 A |
| Sekundārā strāvas stiprums 2 | 2.63 A |
| Maksimālā izejas jauda | 63 W |
| Maksimālais jaudas zudums | 63 W |
| Transformatora veids | Drošības transformators |
| Virsmas montāža | Jā |
| Iebūvējama uzstādīšana | Nē |
| Modulārā versija | Jā |
| Garums | 85 mm |
| Platums | 105 mm |
| Augstums | 68 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Aizsargāts pret īssavienojumu | Jā |
| Temperatūras aizsardzība | Jā |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.329 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 16.21 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 16.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 380 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
