Drošinātāja slēdzis, NH000, 3x100A
| Garums (mm) | 126 |
| Platums (mm) | 53 |
| Augstums (mm) | 216 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā darbības strāva Ie | 100 A |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 1000 V |
| Konstrukcijas izmēra drošinātāju ieliktņi | NH000 |
| Ar aizsardzību pret kļūdām | Nē |
| Korpusa platums | 53 mm |
| Mājokļa dziļums | 106 mm |
| Mājokļa augstums | 216 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.61 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 735 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
