Drošinātājs NH-000 gG AC500V 80A
| Garums (mm) | 79 |
| Platums (mm) | 29.5 |
| Augstums (mm) | 58.5 |
| Drošinātāju konstrukcijas tips saskaņā ar IEC 60269 | NH000 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Nominālais spriegums maiņstrāvas | 500 V |
| Nominālā komutācijas jauda maiņstrāva | 120 kiloampere |
| Nominālais spriegums DC | 250 V |
| Nominālā komutācijas jauda DC | 80 kiloampere |
| Izmantošanas kategorija | gG (kabeļu aizsardzība/aprīkojuma aizsardzība) |
| Drošinātāja statusa indikatora veids | Kombinētā drošinātāja statusa indikators |
| Izolētas metāla satveršanas cilpas (IMGL) | Nē |
| Jaudas zudums pie nominālās strāvas | 6.5 W |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
