Drošinātāju rindu spaile (5×30), 4²
| Garums (mm) | 77 |
| Platums (mm) | 49 |
| Augstums (mm) | 8 |
| Nominālā strāva | 6.3 A |
| Montāžas metode | Cits |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 77.2 mm |
| Augstums | 54.5 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.94 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 930 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
