Drošinātāju turētājs 1P 32A 690V L38 1M
| Garums (mm) | 61 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Drošinātāja izmēram | 10x38 mm |
| Polu skaits | 1 |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Slēdzams | Jā |
| Ar optisko defektu indikāciju | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 76.5 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.061 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 222 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 68 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.564 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 362 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.43 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 249.32 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
