Drošinātāju turētājs 3P 125A L58 6M
| Garums (mm) | 76 |
| Platums (mm) | 105 |
| Augstums (mm) | 125 |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Drošinātāja izmēram | 22x58 mm |
| Polu skaits | 3 |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Slēdzams | Jā |
| Ar optisko defektu indikāciju | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Iebūvēts dziļums | 125 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.19 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 14 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.74 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 336 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
