Dubultā stiprinājuma apakšdaļa, universeN, 100 gab
| Garums (mm) | 280 |
| Platums (mm) | 180 |
| Augstums (mm) | 185 |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 105 mm |
| Augstums | 258 mm |
| Dziļums | 262 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
