Dūmu detektors bezvadu, balts
| Diametrs (mm) | 116 |
| Garums (mm) | 116 |
| Platums (mm) | 116 |
| Augstums (mm) | 49 |
| Darbības princips | Optiskais |
| Skaļums | 85 dB(A) |
| Reakcijas temperatūra | -10 °C |
| Dūmu pārslēdzējs | Nē |
| Testa/pauzes pogas veids | Kombinācija |
| Atsevišķs | Nē |
| Tīklojams caur kabeli | Nē |
| Tīklojams, izmantojot radiogrāfiju (standarta) | Jā |
| Tīklojams, izmantojot radio (pēc izvēles) | Nē |
| Maksimālais skaits tīklojams | 40 |
| Strāvas padeve primārā | Akumulators/akumulators |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | DC |
| Ar sprieguma indikāciju | Nē |
| Ar rezerves akumulatoru | Nē |
| Komplektā iekļauts rezerves akumulators | Nav |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Ar Q etiķeti | Jā |
| Garums | 116 mm |
| Platums | 116 mm |
| Diametrs | 116 mm |
| VdS pieņemts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 129 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 128 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 72 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.324 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 413 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 278 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 214 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.433 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 480 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1870 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 198.92 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
