Durvis ar logu priekš 950×500
| Garums (mm) | 950 |
| Platums (mm) | 550 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Versija kā stiklotas durvis | Jā |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 519 mm |
| Augstums | 919 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 960 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 560 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 297 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.88 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
