Durvis ar logu, univers, IP44, 650×550
| Svars (neto) | 2.8 |
| ETIM klase | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Versija kā stiklotas durvis | Jā |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 519 mm |
| Augstums | 619 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.95 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1395 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 555 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.03 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
