Durvis, quadro, H1710 W400
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 440 |
| Augstums (mm) | 1590 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 435 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| EMS versija | Nē |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1640 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 456 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 26 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1230 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
