Durvis, quadro, H810 W700
| Garums (mm) | 28 |
| Platums (mm) | 680 |
| Augstums (mm) | 808 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 700 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| EMS versija | Nē |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 830 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 690 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 28 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
