Durvis, univers, kreisās H1100xW1300
| Svars (neto) | 0.008 |
| ETIM klase | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Modelis | Daļējas durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 748 mm |
| Augstums | 1069 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1390 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 740 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1390 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 740 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
