Durvis, univers, kreisās H1250xW800
| Garums (mm) | 1250 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Modelis | Daļējas durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 248 mm |
| Augstums | 1219 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 540 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1240 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.63 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 540 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1240 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.63 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
