Durvis, univers, kreisās, H1550xW800
| Svars (neto) | 4.5 |
| ETIM klase | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 248 mm |
| Augstums | 1519 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1550 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1550 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
