Durvis, univers, kreisās H650xW1050
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 498 |
| Augstums (mm) | 619 |
| Modelis | Daļējas durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 498 mm |
| Augstums | 619 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 640 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
