Durvis, univers, kreisās H800xW800
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 248 |
| Augstums (mm) | 769 |
| Modelis | Daļējas durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 248 mm |
| Augstums | 769 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 769 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 248 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.44 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1210 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
