Durvis, univers, kreisās H950xW1300
| Garums (mm) | 950 |
| Platums (mm) | 1300 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 748 mm |
| Augstums | 919 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
