Durvis, univers, labās, H500xW550
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 520 |
| Augstums (mm) | 470 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 519 mm |
| Augstums | 469 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 16 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 520 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 470 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.78 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 690 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
