Durvis, univers, labās H650xW300
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 269 |
| Augstums (mm) | 619 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 269 mm |
| Augstums | 619 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 16 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 620 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.07 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.07 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
