Durvis, univers,labās, H500xW300
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 269 |
| Augstums (mm) | 469 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 269 mm |
| Augstums | 469 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.53 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 480 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 40 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
