Durvis
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 850 |
| Augstums (mm) | 1450 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 1450 mm |
| Platums | 850 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iebūvēts dziļums | 300 mm |
| Iekšējais dziļums | 300 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 2 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 111 |
| Rindu skaits | 3 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK08 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 1450 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 46 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 870 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1510 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 46.77 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
